Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Простір для дітей з особливими освітніми потребами запрацював у Чернігові (відео)
УБП


Home net

Простір для дітей з особливими освітніми потребами запрацював у Чернігові (відео)

Простір для дітей з особливими освітніми потребами 26 жовтня запрацював у Чернігові. Це спеціально обладнана інтерактивна кімната, яка поєднує в собі мистецтво, науку та інновації. Облаштували освітній простір на території обласного молодіжного центру. Проект реалізується в рамках програми «Арсенал ідей – Україна». Чернігів – п’яте місто, в якому він з’явився. На презентацію освітнього простору приїхала дружина президента Марина Порошенко. Також вона побувала у 27-й чернігівській школі.Десята тридцять. У холі 27-ї чернігівської школи збираються люди. Освітяни з регіонів, представники інклюзивно-ресурсних центрів та батьки дітей з особливими освітніми потребами готуються зустрічати Марину Порошенко. Дітей у холі немає, їх до вітальної делегації не залучатимуть, каже директорка школи Олена Піун.

Олена Піун, директорка школи №27: «У нас іде звичайний навчальний процес у школі. Всі уроки проходять за розкладом, абсолютно всі. Я вважаю, що це не доречно».

Знаходимо учнів школи на другому поверсі. Кажуть, про приїзд гості - попереджені. Лев Савченко, учень школи №27: «Так, нам казали. – Що казали? – Щоб ми тихенько сиділи, бо приїде Марина Порошенко, і якщо вона до нас зайде до кабінету, то щоб ми тихенько сиділи і гарно привіталися. А що б ти хотів сказати їй? – Щоб вона частіше до нас приїжджала, тому що буде веселіше, якийсь такий гамір у школі. І так веселіше».

За півтори години, о 12, до школи під’їжджає Марина Порошенко. У супроводі делегації та журналістів вона відвідала урок математики в інклюзивному класі, медіа-теку. Далі – зустріч з освітянами. Після обговоренняінклюзивної освітиу навчальних закладах Чернігівщини, Марина Порошенко розказує про новий проект для учнів з особливими освітніми потребами – Школа «Бути батьками».

Марина Порошенко, дружина президента: «Він передбачає навчання батьків, як допомагати дітям під час освітнього процесу, тобто під час навчання. Як робити з ними і шкільні вправи, і додаткові вправи. Правильно і сучасно їх супроводжувати під час навчального процесу».

Тим часом більше години на дружину президента чекають вобласному молодіжному центрі. Тут за її участі мають відкрити проект «Арсенал Ідей. Чернігів». Це освітня платформа, яка поєднує інтерактивний простір, мистецтво, науку та інновації.

Ірина Сімонова, керівник обласного молодіжного центру:
«Спеціалісти пройшли спеціалізоване навчання… в пакеті з цим простором».

Простір відкрили за гроші обласної та міської рад. Вхід вільний для всіх дітей та їхніх батьків, і поки–безкоштовний.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Марина Порошенко, школа №27, інклюзивна освіта, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект