• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Є вакансія: потрібні хлібопекарі (відео)


реклама

Є вакансія: потрібні хлібопекарі (відео)

 

Захист від безробіття – правильно обрана професія. В цьому переконані фахівці обласного центру зайнятості.Сьогодні на ринку праці попитом користуються робітничі професії, в тому числі хлібопекарі. І тому 25 жовтня семінар для керівників Служб зайнятості області завершився візитом до одного із сучасних хлібопекарських підприємств Чернігова «Riga хліб». Єдиний в Україні хлібозавод, який використовує давні латвійські технології хлібопечення, в поєднанні з сучасними інноваціями.

Халати, шапочки, бахали – все видають на вході, так як і має бути на підприємстві харчової галузі.

Нарешті, заходимо у святая святих, де вже кипить робота з виготовлення хліба. На різний смак та за різною рецептурою, все роблять в ручну.


Підприємство випікає бездріжжовий хліб з натуральної закваски, яка витримується в осикових діжках від 3 до 5 діб, в залежності від виду хліба та фази місяця. Така технологія потребує унікальних спеціалістів. Щодо кадрів, зараз на підприємстві працює близько 84 чоловік. В їх пошуку допомагає Служба зайнятості. Сьогодні є вакансії хлібопекарів.

Лідія Падалка каже, на обліку в службі зайнятості безробітних за такою спеціальністю поки немає.

Лідія Падалка, директор Чернігівського обласного центру зайнятості: «Професія хлібопека високооплачувана та вічна, так як вона впродовж століть була і буде затребувана, але, на жаль, ця професія втратила престижність».

Взагалі-то за сприяння обласної служби зайнятості, на цьому підприємстві було укомплектовано 16 вакансій. Це і тістороби, слюсарі-ремонтники, енергетики, оператори з лінії виробництва харчової продукції, водії, представники торгівлі та інші.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Служба зайнятості, хлібопекарі, хлібзавод, вакансії, «Новий Чернігів»

Добавить в: