Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чому чернігівським вчителям на канікулах вдома не сидиться? (відео)Чому чернігівським вчителям на канікулах вдома не сидиться? (відео)

Чернігівські вчителі не втомлюються креативити навіть на канікулах. Замість відпочивати, зібралися і влаштували новий фест «Together», місцеву альтернативу «EdCamp». При чому без примусу і не для галочки. Серед сучасних вчителів модно бути активними та обізнаними.Василь Білогура, начальник міського Управління освіти:
«Вчителю не достатньо просто знати, а вчителю, для того, щоби якісно підготувати молодь, треба вміти правильно користуватися знаннями і розуміти сучасні підходи, як само потрібно дитині ці знання дати, допомогти дитині навчитися в сучасному світі орієнтуватися і систематизувати нові знання, і застосовувати їх в житті».

Гасло обрали – разом до змін.

Тому на майстер класи з обміну креативними технологіями запросили й учнів.

Вчителі на фесті креативили і ділилися досвідом. Малювання водою чи ножицями, дивували математичними фокусами, а ще шукали баланс між давати і брати.

Серед учнівських майстре класів були секрети кінематографії, психологічні дослідження й інтелектуальні ігри. А ще сучасні діти вважають, що можуть допомогти вчителям в галузі IT.

Організатори вирішили, що «Together fest» продовжуватимуть і надалі.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: педагоги, фест «Together», «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект