Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Квест на канікулах - що знають чернігівські школярі про історичні пам'ятки на Болдиних горах (відео)

Квест на канікулах - що знають чернігівські школярі про історичні пам'ятки на Болдиних горах (відео)

Квести на канікулах вже стають доброю традицією.Другий історичний квест цього року влаштували для чернігівських школярів і школярок на Болдиних горах, як і минулорічного на Валу. Фахівці методичного центру підготували завдання про різноманітні пам’ятки Чернігова та історичні події. Але форму завдань дещо змінили.

Яніна Тимошенко, директорка методичного центру: «В цьому році ми зробили фотографію, але не пам’ятки, а це фотографія, яка наводить на асоціацію. Наприклад, якщо це могила Коцюбинського, то в нас на фотографії зображено сад Коцюбинського і його бюст. І ось по цій світлині діти мають вгадати, що це є пам’ятник, який знаходиться тут на Болдиній горі. І так само є привід прийти до печер».

Школи брали участь у квесті за бажанням. Загалом перевірити свої знання з історії Чернігова і зокрема Болдиних гір ризикнули 12 команд. Заздалегідь вони пройшли реєстрацію та почали готуватися.

Команда 3-ї школи вже вдруге бере участь у квесті. Це можливість вивчати історію не лише мовою сухої теорії, вважають вчителі.

Вчителі ж не мали права брати участь у квесті. Діти самі на 12 локаціях виконували завдання і тільки після цього могли пройти далі.

Яніна Тимошенко: «Головне завдання – вгадати наступну станцію, бо станції доволі важкі, важкі пам’ятки. На деяких завданнях, які більш легкі, є додаткові запитання про якусь історію нашого міста».

А на зимових канікулах, знову ж таки традиційно фахівці методцентру обіцяють влаштувати другий віртуальний квест.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Болдина гора, канікули, школярі, історія Чернігова, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект