школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Учора затримали двох людей, яких підозрюють у нападі на родину священика з Менщини (відео)Учора затримали двох людей, яких підозрюють у нападі на родину священика з Менщини (відео)

Учора затримали двох людей, яких підозрюють у нападі на родину священика з Менщини 24 липня цього року. Це два чоловіки з Черкащини, у обох вже були судимості. Також у слідчому ізоляторі перебуває й імовірний організатор злочину, він із Менщини, теж раніше судимий. Про це UА:Чернігів повідомив речник національної поліції області Сергій Бриль.Вночі 24 липня до оселі священика через вікно зайшли невідомі. Господар та його дружина спали. Невідомі напали на подружжя, застосували до них балончики із газом, чоловіка били.

Чоловіки вимагали у родини віддати гроші та цінності.

Невідомі відібрали у родини одинадцять тисяч гривень, двісті доларів, прикраси, мобільні телефони. З місця події поїхали на автомобілі господаря. Потім автівку покинули у Чернігові.

Затриманим інкримінують розбій, поєднаний із проникненням у житло та незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене групою осіб за попередньою змово. Ми шукаємо контакти їхніх адвокатів. І готові вислухати версію затриманих.

UA: Чернігів

Теги: напад, пограбування, свяженник, село Локнисте, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект