Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Жителька Ічні: «Як почало бахкати. Кажу, все, ми пропали» (відео)

Жителька Ічні: «Як почало бахкати. Кажу, все, ми пропали» (відео)

Вибухи на шостому арсеналі під Ічнею змусили тисячі людей за лічені години залишити рідні домівки. Насамперед із зони можливого ураження вивезли мешканців сіл Дружба та Августівка, а згодом і самої Ічні.Галина Литвиненко, мешканка Ічні: «О 3:30 як почало бахкати. Я на п’ятому поверсі мешкаю. Вийшла, кажу, все, ми пропали. Ми почали всі виходити. Хто машинами поїхав, а ми пішки. Ми дійшли до Гужівки майже пішки, а тоді нас автобус забрав».

Наталія Однолько, мешканка Парафіївки: «Люди всі налякані. З дому вийшли, хто в чому. Деякі люди були в одних тапках».

Найбільшим пунктом евакуації стало село Парафіївка, тут людей розселили в школу та дитячі садочки. Всіх евакуйованих реєструють.

Евакуйованих забезпечили всім необхідним. В цій парафіївській школі їх розмістили в навчальних класах. В коридорах пригощають гарячим чаєм та бутербродами.

В шкільній їдальні для людей готують гарячі страви. На шкільній кухні працюють не тільки кухарі, готувати їм допомагають і вчителі школи.

В класах розстелили матраци. Це місце для ночівлі сотень евакуйованих.

Переповнена і парафіївська лікарня. Сюди перевезли хворих з ічнянських медичних закладів. Тут теж забезпечують людей всім необхідним. Але деяких речей все ж не вистачає – матраців, подушок, продуктів харчування та посуд.

Населені пункти, з яких евакуювали людей, охороняють правоохоронці.

Людям, чиї домівки постраждали від вибухів, держава відшкодує збитки, запевнив Сергій Сергієнко.

Що ж стало причинами вибухів на складах, поки що невідомо.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибухи, шостий арсенал, пожежа, надзвичайна ситуація, Ічня, боєприпаси, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект