школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаСитуація в Ічні (відео)

На Ічнянщині продовжують працювати всі оперативні служби України, аби зрештою локалізувати й припинити пожежі на території шостого арсеналу Міністерства оборони України поблизу селища Дружба, де сталася надзвичайна ситуація. Представник прес-служби ДСНС в Чернігівській області Євгеній Дубина, який перебуває на місці події вже другий день, телефоном розповів, що з ранку, 10 жовтня, інтенсивність вибухів значно зменшилася. Травмованих та загиблих немає. Із населених пунктів, які потрапили в зону ураження, евакуйовано 12,5 тисяч жителів. Наразі шукають шляхи для боротьби з полум’ям.Євгеній Дубина, співробітник прес-служби ДСНС в Чернігівській області: «Сьогодні зранку була застосована авіація ДСНС України, яка базується в місті Ніжині Чернігівської області. Проведено повітряну розвідку технічної території арсеналу, з метою подальшого гасіння пожежі за допомогою пожежних літаків АН-32П. На даний час застосовуються безпілотні літальні апарати, які уточнюють осередки горіння».

Піротехніки також працюють в посиленому режимі, виявляють снаряди та інші вибухонебезпечні предмети.

Євгеній Дубина: «З метою ліквідації наслідків цієї надзвичайної ситуації, територію 16 кілометрової зони – небезпечної зони – розподілено на сектори для чищення піротехнічними підрозділами ДСНС України. Це приблизно 79 тисяч гектарів, які планують обстежити на наявність вибухонебезпечних предметів з подальшим їх знищенням».

За словами Євгенія Дубини, 9 жовтня проводилася розвідка по житловому сектору. Оскільки надходили скарги, що вибухонебезпечні предмети місцеві жителі знаходять у своїх дворах.

Євгеній Дубина: «Також провели розчистку дороги до самих складів, для того, щоб доправити колону пожежних автомобілів, які заправляли б пожежні танки, які працюють на територіях арсеналу».

Поліція забезпечує охорону громадського порядку у населених пунктах Ічнянщини звідки довелося виїхати людям та залишити своє майно.

10 жовтня заступили на службу близько 500 правоохоронців з Чернігівської, Сумської та Київської областей. Проникнення в будинки стороннім особам не можливе, розповів Сергій Бриль з Ічнянщини телефоном.

Ніхто не залишився байдужим до людського горя, гуманітарна допомога вже надходить до штабу Парафіївській ОТГ. Близько 5 тонн вантажу, а це харчі, одяг, засоби гігієни та інше, надійшло з Миколаївської області. Чекають вантажівки з Харківської та Київської областей. На території Чернігова також працюють пункти збору допомоги, а це навчально-реабілітаційний центр №2 та обласний молодіжний центр.

Продовжує працювати гаряча лінія: (04633) 2-14-45, 2-14-94.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: склад боєприпасів, пожежа, вибухи, Ічня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект