Вибухи стихають (відео)

Вибухи на складі боєприпасів поблизу села Дружба Ічнянського району потроху стихають. Евакуйованих людей, яких вже набралося більше 12 тисяч, розмістили у пунктах прийому, хоча чимало потерпілих поїхали до родичів та знайомих.На жаль, поки що неможливо повністю оцінити масштаби руйнувань завданих надзвичайною подією.

У соцмережах мешканці Ічні та прилеглих сіл публікують фотографії, як цілих, так і майже знищених будівель. Достеменно не відома ситуація у селі Дружба, що розташоване неподалік складу. А от інформація про влучання снарядів у Ічнянський завод сухого молока та масла, за даними ДСНС, є фейком.

За словами Юлії Свиридено, в.о. голови ОДА, одразу після оцінки шкоди нанесеною пожежею на складі боєприпасів, Чернігівська облдержадміністрація звернеться до Кабінету Міністрів щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету. Адже ця надзвичайна подія стосується не лише Чернігівської області, а й всієї України.

У Чернігові почали збирати допомогу постраждалим. Один із пунктів відкрили в обласному молодіжному центрі. В першу чергу тут потрібні теплі речі, харчі, медикаменти і предмети гігієни для дітей.

Пункт працюватиме з 8 ранку до 9 години вечора. Потім за допомогою Департаменту цивільного захисту і оборонної роботи ОДА, зібрані речі відвезуть тим, хто їх потребує.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: вибухи, склад боєприпасів, пожежа, Ічня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект