школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаВибухи стихають (відео)

Вибухи на складі боєприпасів поблизу села Дружба Ічнянського району потроху стихають. Евакуйованих людей, яких вже набралося більше 12 тисяч, розмістили у пунктах прийому, хоча чимало потерпілих поїхали до родичів та знайомих.На жаль, поки що неможливо повністю оцінити масштаби руйнувань завданих надзвичайною подією.

У соцмережах мешканці Ічні та прилеглих сіл публікують фотографії, як цілих, так і майже знищених будівель. Достеменно не відома ситуація у селі Дружба, що розташоване неподалік складу. А от інформація про влучання снарядів у Ічнянський завод сухого молока та масла, за даними ДСНС, є фейком.

За словами Юлії Свиридено, в.о. голови ОДА, одразу після оцінки шкоди нанесеною пожежею на складі боєприпасів, Чернігівська облдержадміністрація звернеться до Кабінету Міністрів щодо виділення коштів з резервного фонду державного бюджету. Адже ця надзвичайна подія стосується не лише Чернігівської області, а й всієї України.

У Чернігові почали збирати допомогу постраждалим. Один із пунктів відкрили в обласному молодіжному центрі. В першу чергу тут потрібні теплі речі, харчі, медикаменти і предмети гігієни для дітей.

Пункт працюватиме з 8 ранку до 9 години вечора. Потім за допомогою Департаменту цивільного захисту і оборонної роботи ОДА, зібрані речі відвезуть тим, хто їх потребує.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: вибухи, склад боєприпасів, пожежа, Ічня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект