школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Змішують воду і спирт, розливають по пакетах і продають під виглядом елітного алкоголю (відео)

KIA

Змішують воду і спирт, розливають по пакетах і продають під виглядом елітного алкоголю (відео)

Зловмисники змішують воду і спирт, розливають суміш по пакетах, які розміщують в пакунках з маркуванням горілки або елітних алкогольних напоїв і продають через мережу Інтернет.За останні час податкова міліція області на такій діяльності викрила 6 незаконних підприємств.

Загалом же за 9 місяців поточного року із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи, у тому числі і алкоголю, на суму майже 24 мільйона гривень. Представники податкової міліції просять чернігівців не довіряти товарам сумнівної якості, які розповсюджуються через Інтернет.

Алкоголь розливають не лише по пакетах, а ще й по пляшках, які просто закуповують, наприклад, в пунктах обміну. Виготовляючи алкогольну суміш, псевдо бізнесмени використовують речовини сумнівної якості, наприклад, як омивач, з якого потім добувають спирт.

Через Інтернет такий товар продають під виглядом, наприклад, придбаного у зоні вільної від податків мита, або для розважальних закладів.

Ще одна сфера податкової міліції – це ухиляння від сплати податків.

Борються і з митними правопорушеннями, наприклад, з експортом деревини.

За офіційною інформацією, за 9 місяців 2018 року економічний ефект від роботи податкової міліції області склав 72 мільйона гривень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: податкова міліція, фальсифікат, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект