школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Для розчищення від вибуху небезпечних предметів територій прилеглих до 6-го арсеналу виділено 100 млн грн (відео)Для розчищення від вибуху небезпечних предметів територій прилеглих до 6-го арсеналу виділено 100 млн грн (відео)

Арсенал під Ічнею продовжує горіти. Станом на 12 годину 10 жовтня на території військового складу Міноборони продовжується гасіння пожежі, детонація боєприпасів. Загиблих та травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано, звітують у ДСНС.Дмитро Бескостий, перший заступник начальника УДСНС: «До гасіння залучено 2 інженерні машини розгородження, 4 пожежних танки Збройних сил України та 2 літаки АН-32П від державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Літаками вже скинуто 40 тонн води. Всього для подолання надзвичайної ситуації задіяно 1000 співробітників ДСНС та 214 одиниць техніки.

Дмитро Бескостий: «Для проведення робіт на місці події зосереджено 21 піротехнічний розрахунок Державної служби з надзвичайних ситуацій і вони вже приступили до розмінування населених пунктів Ічня, Августівка, Дружба та Гмирянка».

Наразі зменшена кількість пунктів прийому евакуйованих громадян.

Частина людей залишилась у друзів та родичів, хтось повернувся додому.

Наталія Романова, заступниця голови ОДА: «Ми наголошуємо на тому, що поки не будуть проведені всі піротехнічні роботи, всі роботи по знешкодженню боєприпасів, які розлетілися, повертатися додому неможна».

Створені пункти збору допомоги для постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації. Такий діє на базі Молодіжного центру, колишній кінотеатр Щорса.

Серед перших областей, хто надав гуманітарну допомогу, Харківська та Миколаївська.

Для розчищення від вибуху небезпечних предметів населених пунктів і територій прилеглих до 6-го арсеналу виділено 100 мільйонів гривень, зазначив глава уряду. Інтенсивність вибухів значно зменшилась, до домівок повернуто електро- та газопостачання. Президент України після заслуховування звітів силовиків озвучив головну версію – диверсія. Та заявив, що мають бути проведені перевірки всіх, хто забезпечував охорону частини в ніч, коли стались вибухи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: розмінування, ДСНС, евакуація, бибухи, шостий арсенал, боєприпаси, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект