школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Жодного евакуйованого у пунктах тимчасового перебування в Ніжині не залишилось (відео)

KIA

Жодного евакуйованого у пунктах тимчасового перебування в Ніжині не залишилось (відео)

Жодного евакуйованого не залишилось сьогодні станом на 10 ранку у пунктах тимчасового перебування в Ніжині. Їх там облаштували 3. Частина евакуйованих продовжують залишатися у квартирах ніжинців, які прихистили людей. Знімальна група UА:Чернігів дізнавалась, як провели ніч евакуйовані, та дізнавалась історії тих, хто досі залишається у Ніжині.Ми знаходимось у ніжинській школі № 17. Вона була одним з трьох пунктів. Саме тут залишались на ночівлю люди. Зранку вони поїхали, про їх тут зараз нагадує тільки постільна білизна та теплі речі, які принесли волонтери.

Близько п’ятої ранку, після сніданку, люди почали покидати пункт тимчасово перебування та повертатися додому. О 10-тій в школі не залишилося жодного евакуйованого, каже Тетяна Власенко.

Ця родина з учорашнього вечора живе у квартирі ніжинки. Кажуть, повертатися їм нікуди. Їхній будинок у селі Грабів Ічнянського району знаходиться за 4 кілометри від військових складів. Вчора у нього влучив снаряд. Про те, що в будинку пожежа дізнались від сусіда, який залишився.

Тепер вся родина – вісім людей — живе у двокімнатній квартирі. Найстаршій жінці – 83 роки.

Катерина – мати трьох дітей. Найменшому – майже 3 місяці. Коли тікали, встигла взяти тільки суміш для годування маляти.

Коли родина повернеться додому – невідомо.

UA: Чернігів

Теги: евакуація, Ніжин, військові склади, боєприпаси, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект