Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Репортаж з Парафіївки, що за 20 кілометрів від Ічні (відео)Репортаж з Парафіївки, що за 20 кілометрів від Ічні (відео)

Першочергово людей евакуйовували до Парафіївки, що за 20 кілометрів від Ічні. Репортаж звідти від Ольги Конопацької-Плєхової.Дорога з Ічні до Парафіївки. Залізничний перегін не працює.

В Парафіївку від 5 ранку почали евакуйовувати людей.

Температура повітря +12. Катерина Скубан з Ічні ходить по селу у халаті, кімнатних капцях та ковдрі. Останню їй видали тут.

Пункти евакуації – у сільському будинку культури, дитсадку та школі. Люди, у яких ми розпитуємо про події, кажуть про погане сповіщення про вибухи на арсеналі та евакуацію.

У школі людям роздають каремати. У класах на підлозі з них та матраців вони влаштовують собі нічліг. Сюди приносять їжу – приміщення шкільної їдальні для 200 евакуйованих замале. Вона працює цілодобово, також у коридорі роздають чай та бутерброди.

На медичному посту коробка із заспокійливими ліками.

У родини Майстренків декілька років була тривожна валізка – на випадок вибухів. Нещодавно розібрали.

Ангеліна Ступа із 4-місячним сином збирається повертатись додому в Ічню. Поки масштаби руйнувань точно оцінити неможливо, каже Сергій Сергієнко. Це зроблять після подвірного обходу.

Засідання оперативного штабу збирається у Парафіївській сільраді раз на годину-дві. 1-й заступник голови ДСНС України Олег Мельчуцький каже, у деяких населених пунктах зони ураження почали працювати 5 бригад піротехніків.

Яка зброя знаходилась на арсеналі та скільки там знаходиться військових, Олег Мельчуцький не коментує.

Сергій Сергієнко каже, уникнути людських жертв вдалося завдяки детально розробленому плану евакуації та масштабним навчанням, які провели на Ічнянщині минулого року.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Парафіївка, вибухи, боєприпаси, евакуація, надзвичайна ситуація, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект