Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Більше 400-т освітян з різних куточків України зібралися у Чернігові аби обговорити перспективи та виклики Нової української школи (відео)

Більше 400-т освітян з різних куточків України зібралися у Чернігові аби обговорити перспективи та виклики Нової української школи (відео)

Освітяни з багатьох куточків України, які самі готові змінюватися та ділитися досвідом зі своїми колегами, зібралися у Чернігові.

Вперше в нашому місті відбулась масштабна подія у вітчизняному освітньому просторі «Інноваційний освітній форум».Організатори кажуть, що подібні освітні форуми, проводитимуть і надалі, змінюватиметься лише тематика. Цього разу вирішили обговорити перспективи та виклики нової української школи.

Місце проведення обрали не випадково. Освітяни зібралися у стінах Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка. Адже саме тут готують майбутніх педагогів та педагогинь, які вже зовсім скоро навчатимуть дітей за програмою нової української школи.

Програма «Інноваційного освітнього форуму» насичена та цікава. Одразу після офіційної частини освітяни перейшли до дискусії. В якості спікерів виступали доценти, кандидати наук, викладачі вишів, вчителі шкіл з Чернігова та Києва.

Також під час форуму освітяни обговорювали перспективи та виклики нової української школи, зміни в законодавстві, проговорили про сертифікацію та атестацію педагогів. Далі на вчителів чекали цікаві майстер-класи, тренінги, лекції, воркшопи.

Подібні зустрічі надзвичайно важливі, кажуть педагоги, оскільки можна дізнатися багато цікавої та корисної інформації, поділитися своїм досвідом або ж запозичити у колег щось новеньке. А головне, такі зустрічі надихають на плідну роботу, запевняють присутні.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: освітній форум, педагоги, освіта, нова українська школа, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект