Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Деснянський районний суд Чернігова залишив під вартою екстрасенса та його спільницю, яких підозрюють у вбивстві (відео)

Деснянський районний суд Чернігова залишив під вартою екстрасенса та його спільницю, яких підозрюють у вбивстві (відео)

Деснянський районний суд Чернігова залишив під вартою екстрасенса та його спільницю, яких підозрюють у вбивстві київського подружжя Ольги й Віталія Зубенків в червні минулого року. Таке рішення сьогодні ухвалила колегія суддів на чолі з Андрієм Сапоном. Розгляд самої справи перенесли через неявку одного з потерпілих. Деталі розкаже Альона Макаренко.Півтора року Любов Зубенко чекає вироку суду для підозрюваних у вбивстві її доньки й зятя. Молоде подружжя з Києва Ольга й Віталій Зубенки зникли в червні 2017-го. Поліція встановила, що останні дзвінки подружжя зафіксували мобільні станції на Чернігівщині. Закопані тіла вбитого подружжя знайшли (21 червня 2017 року відео) тут на покинутій фермі в селі Шаповалівка Борзнянського району. Того ж дня у власному помешканні затримали місцеву жительку Ніну Попівку, а наступного, на базі відпочинку в Черкаській області, – її співмешканця Ігоря Гордієнка. Обидва називали себе цілителями. За даними поліції, Ольга й Віталій звернулися до знахарів за допомогою, бо не могли мати дітей. Під час одного із сеансів подружжя Зубенків убили. Підозрюваних узяли під варту. Чоловіку інкримінують вбивство з корисливих мотивів, жінці – пособництво. Сьогодні в Деснянському районному суді міста Чернігова мали продовжити розгляд кримінальної справи, але засідання перенесли.

На суді з’ясувалося, що 18 вересня у обох підозрюваних закінчується строк тримання під вартою. І прокурор внесла клопотання про продовження міри запобіжного заходу.
Сторона обвинуваченого Ігоря Гордієнка проти клопотання не заперечувала.

Обвинувачувана Ніна Попівка просила змінити тримання під вартою на домашній арешт.

Після обговорення в дорадчій кімнаті, судді залишили обох підозрюваних під вартою до 13 листопада.Судове засідання перенесли на 11 жовтня.

UA: Чернігів

Теги: подружжя Зубенків, суд, Ігор Гордієнко, Ніна Попівка, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект