Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » ПАТ «Чернігівоблтеплокомуненерго» нараховує плату за холодне повітря (відео)

ПАТ «Чернігівоблтеплокомуненерго» нараховує плату за холодне повітря (відео)

Гроші за повітря. До того ж холодне. Мешканцям будинку по вулиці проспект Миру увірвався терпець.«По квартирному лічильнику 1386, 46 гривень, а по будинковому лічильнику, тобто за місця загального користування, 753,89. І це за місяць. Тобто практично 50% ми платимо не за що», – каже мешканка будинку.

Тепло не надається, бо у підвалі будинку вже майже 3 роки відрізана мережа теплопостачання у місця загального користування.

Те, що опалення в місцях загального користування немає, актом підтвердили в КП «ЖЕК-13». Втім Публічне акціонерне товариство «Чернігівобленерго» не зважає на це і продовжує нараховувати мешканцям будинку, які мають індивідуальні лічильники за тепло, якого немає.

Мешканці скаржилися в усі інстанції.

Олександр Рибак, мешканець будинку 180А проспекту Миру: «Приходили комісії, складали акти. Є купа актів і все одно нараховують і присилають що попало. Як вони там нараховують, кому вони нараховують, ніхто не знає. Є індивідуальний котел, індивідуальне опалення, місця постійного користування відключене – ні за що платити не треба, але вони нараховують».

Комісії виявили порушення. Так, Держспоживслужба навіть акт написала.

За що мешканці цього будинку повинні сплачувати, намагалися з’ясувати у спеціалістів «Чернігівоблтеплокомуненерго». Та до інженера чи керівника Публічного акціонерного товариства знімальну групу так і не впустили. Garmata TV готова надати час для коментаря, якщо в «Облтеплокомуненерго» є відповідь по даному питанню. Тим часом мешканці будинку готуються до суду.

Сюжет: Garmata TV

Теги: ПАТ «Чернігівоблтеплокомуненерго», теплопостачання, тепло, Garmata TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект