Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові порахували некомфортні світлофори (відео)

У Чернігові порахували некомфортні світлофори (відео)

Як працюють світлофори в Чернігові та чи у всіх місцях задовольняють? Нині з’ясовує начальник комунального підприємства «Чернігівміськсвітло».В’ячеслав Ніколенко, начальник КП «Чернігівміськсвітло»: «Було доручення міського голови з приводу світлофорних об’єктів: можливо у мешканців міста є якісь питання, можливо питання, які стосуються зміни, організації дорожнього руху, зміни роботи світлофорів, доустановки світлофорних об’єктів».

Від громадськості надійшло понад 5 заявок. Один з перших висловлює своє невдоволення чоловік: «Почему не сделать, как на 1 Мая возле больницы, есть люди нажали кнопку – водители остановились, все прошли».

Усі заявки ретельно проінспектують, кажуть спеціалісти.

Тим часом на перехресті двох проспектів Миру та Перемоги електрики монтують новий світлофор. А перехожі зізнаються, світлофорам не надто довіряють.

Цього року з міського бюджету на утримання, поточний та капітальний ремонт світлофорних об’єктів виділили 9 мільйонів гривень.

Сюжет: Garmata TV

Теги: світлофор, Garmata TV

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект