Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Напередодні Дня міста ветерани та учасники Другої світової зібралися на історичну конференцію (відео)

Напередодні Дня міста ветерани та учасники Другої світової зібралися на історичну конференцію (відео)

З кожним роком їх стає все менше. Проте вони все одно раді кожній нагоді аби зібратися разом та з завмиранням серця згадати події страшної війни.

Учасники бойових дій, ветерани праці та діти Другої світової війни завітали на військово-історичну конференцію присвячену вигнанню нацистських окупантів з Чернігова.



На конференцію з’їхалися ветерани з різних куточків області. У кожного із них своя історія. І вони радіють, що ці історії хочуть почути.

21 вересня 1943 року Чернігів зайняли радянські війська. Тож цього року ми відзначаємо 75-ту річницю вигнання нацистів. Місто зазнало страшенних руйнувань. Було знищено 70% житлового фонду. І після Другої світової Чернігів увійшов у 10-ку найбільш зруйнованих міст на теренах колишнього Радянського Союзу. Завдяки людям, які власними руками відбудовували Чернігів з руїн, наше місто сьогодні може розвиватися. Зі словами подяки звернувся до присутніх міський голова.

На сьогоднішній день в Чернігові залишилося 238 учасників бойових дій. Ми можемо побачити післявоєнні руйнування лише на фото- та відеохроніках. Вони ж бачили у себе на власні очі. Тож напередодні дня міста їм є про що згадати.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: війна, нацисти, День міста, ветерани, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект