Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівців просять завантажувати фото занедбаних дворів на сайт контакт-центру (відео)

Чернігівців просять завантажувати фото занедбаних дворів на сайт контакт-центру (відео)

213 видів послуг надає містянам та жителям області чернігівський ЦНАП і лише 27 із них платні. Про це під час щотижневої наради в муніципалітеті прозвітував керівник підприємства Микола Овсянник.Довідки, витяги, декларації та з недавнього часу біометричні паспорти можна оформити швидко і через електронну чергу, вона запроваджена тут з 2013 року.

Міський голова, слухаючи звіт керівника, висловив побажання аби комунальне підприємство і далі розширювало цей перелік.

Також на нараді комунальники знову звітувалися про результати благоустрою на підвладних їм територіях.
Нагадаємо, вже не перший місяць «Муніципальна варта» надає світлини занедбаних зелених зон, майданчиків та понівеченого комунального майна, про яке забули відповідні служби. Фіксувати такі речі Владислав Атрошенко закликав і містян. Ці фото потрібно завантажувати на сайт міського контакт-центру, де можна буде відслідковувати і хід виконання робіт.

Владислав Атрошенко розкритикував під час наради методи управління керівниці КП «Шкільне», що займається постачанням продуктів у їдальні шкіл та садочків міста. Ідеться зокрема про наказ, згідно з яким Антоніна Радченко ввела в статус таємниці ціни на закупівлі.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я жодної підстави не бачу для того, щоб закривати інформацію по закупівельним цінам. Більше того, зробіть ці ціни відкритими. Зробіть сайт. У вас є якийсь сайт? Чи на сайті міської ради, забезпечте, будь ласка, відкритість цієї інформації».

Очільник управління освіти Василь Білогура звернувся під час наради до правоохоронних органів з проханням, приділити більше уваги охороні навчальних закладів у темний часу і вихідні дні. Адже на деяких шкільних подвір’ях розпивають алкогольні напої та знаходять шприци.
Владислав Атрошенко розпорядився вивчити питання. Можливо для цього залучатимуть «Муніципальну варту».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: нарада, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект