Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Гашпару прокуратура підготувала повідомлення про підозру у справі про побиття комунальника (відео)

Гашпару прокуратура підготувала повідомлення про підозру у справі про побиття комунальника (відео)

Громадському активісту Олександру Гашпару Чернігівська місцева прокуратура підготувала підозру у справі побиття працівника «Зеленбуду». Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі.

Після завершення слідчих дій справу мають передати до суду.Нагадуємо, інцидент трапився 29 березня, коли зеленбудівці згідно документів комісії мали проводити вирубку дерев на Валу. Проте з’явився Олександр Гашпар і, за словами потерпілого водія комунальника, після словесної перепалки накинувся на нього з кулаками. Сам Гашпар коментувати ситуацію відмовився. Проте заявив, що нікого не бив, а навпаки вважає себе потерпілим. 63-річний комунальник після інциденту 2 тижні провів у лікарні з діагнозом закрита черепно-мозкова травма і струс мозку.

Нагадуємо, Олександр Гашпар раніше був засудженим Деснянським райсудом Чернігова до 4 років позбавлення волі за скоєний напад на поштове відділення з метою заволодіння коштами.

Матеріали по темі:

Що трапилось між громадським активістом та працівником КП «Зеленбуд»? Чому останній в лікарні? (відео)

Закрита черепно-мозкова і струс мозку. 63-річний зеленбудівець в лікарні після зустрічі з активістом (відео)

Побитий комунальник, після сутички з активістом, виписався з лікарні і розповів свою версію подій (відео)

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: Олександр Гашпар, «Зеленбуд», прокуратура, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект