Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Новий сезон у молодіжці відкриють прем’єрною виставою (відео)

Новий сезон у молодіжці відкриють прем’єрною виставою (відео)

Чернігівський Молодіжний театр цього року починає сезон прем’єрною виставою «Бравий вояка Швейк».Цей 34-й сезон для молодіжки вперше пройде без директора та художнього керівника театру Геннадія Касьянова, який пішов у вічність у серпні цього року. Однак задумана ним вистава втілена у життя саме так, як він хотів, з акцентом на людські відносини та із Любов’ю Веселовою в головній ролі Швейка.

Олександр Маншилін, співавтор постановки: «Ця вистава не про війну. У вистави особливий жанр, це також придумав Геннадій Сергійович, людське. Це буде дуже, я сподіваюсь, людська вистава».

У виставі дуже багато персонажів та сцен. Перед глядачами постає картина безглуздя війни, де офіційно визнаний ідіотом безпосередній та наївний Швейк, виявляється ледь не наймудрішим персонажем.

Для акторів ця прем’єра хвилююча, адже їм хочеться гідно продовжити справу Геннадія Касьянова.

Нагадаємо, він був одним із фундаторів театру, його незмінним художнім керівником, заслуженим діячем мистецтв України. У театрі він поставив більше 40 вистав.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Молодіжний театр, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект