Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На 5 Кутах облаштують друге коло. Водіїв просять бути уважними до змін (відео)

На 5 Кутах облаштують друге коло. Водіїв просять бути уважними до змін (відео)

На 5 Кутах облаштують друге коло.

Круговий дорожній рух там з’явиться вже з 14 вересня. Вночі дорожники мають нанести спеціальну розмітку, а вже згодом коло оформлять у клумбу.Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Тимчасово нанесуть жовтим коло, повісять всі знаки і за 2-3 дні ми зробимо це коло в камені, тобто облаштуємо бордюр. І в понеділок ми всі 5 Кутів повністю затягнемо асфальтом».

Необхідність у створенні другого кола виникла через занадто аварійний відрізок дороги.

Юрій Савченко, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху: «Пересікаючи проспект Перемоги по напрямку із вулиці 1 Травня на вулицю Міхнюка автомобілі не можуть переїхати без перешкод і пересікають зразу три смуги для руху в одному напрямку».

Правоохоронці кажуть, такі нововведення допоможуть поліпшити ситуацію на цьому відрізку дороги.

Юрій Савченко, старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху: «Будь-який круговий рух створюється для того, щоб облегшити дорожній рух. І однозначно водії будуть зменшувати швидкість на цій ділянці, і якщо будуть зменшувати швидкість, то і безпека дорожнього руху буде вищою».

Верхній шар асфальту попередньо на 5 Кутах мають вкласти вже 17 вересня.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: 5 Кутів, Юрій Савченко, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект