Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Новий автомобіль отримав терцентр соціального обслуговування Деснянського району в Чернігові (відео)

Новий автомобіль отримав терцентр соціального обслуговування Деснянського району в Чернігові (відео)

Територіальний центр соціального обслуговування Деснянського району в Чернігові отримав новий автомобіль. Спеціалізований легковик, оснащений сертифікованим обладнанням для перевезення людей з інвалідністю, придбали за гроші з державного бюджету. Це була перша спроба переробити саме легковий автомобіль. Як – розкаже наша Альона Макаренко.Водій Михайло Бебко показує нову машину Територіального центру соціального обслуговування в Деснянському районі. До Чернігова вона прибула сьогодні. Придбали автівку через відкриті торги за державні 748 тисяч гривень. Цей легковик першим в Україні вдалося переобладнати для потреб людей із інвалідністю, каже директор Терцентру Світлана Носок. Раніше їх перевозили мікроавтобусами.

На обліку в Деснянському терцентрі стоїть 1741 людина. Користуватися новою послугою перевезень вони будуть безкоштовно.

У свій перший рейс спецавтомобіль виїде в кінці вересня, після оформлення необхідної документації. Сьогодні його спецобладнання перевірили на практиці.

Придбати такий самий спеціалізований автомобіль тепер планують і в територіальному центрі Новозаводського району Чернігова. Там вже оголосили тендерні торги.

UA: Чернігів

Теги: територіальний центр, спецавтомобіль, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект