Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Як готуються чернігівські волейболістки до старту нового сезону (відео)

Як готуються чернігівські волейболістки до старту нового сезону (відео)

До старту нового сезону готується жіноча волейбольна команда «Університет – ШВСМ». Перша гра цього сезону відбудеться 14 вересня з командою «Хімік» з Южного, яка є діючим чемпіоном жіночої Суперліги. Наша знімальна група була на тренуванні команди, як готуються чернігівські волейболістки до старту нового сезону дивіться в сюжеті Лілії Мельник.Анна Жула – капітан команди «Університет-ШВСМ»: «Ми зараз намагаємось працювати над фізичною підготовкою, тому що до початку сезону фізично ще не зовсім готові. Але ми вже на шляху, до технічних елементів більше готуємось».

Дівчата з волейбольного клубу «Університет-ШВСМ» готуються до першої гри нового сезону. 14 вересня вони зустрінуться із командою «Хімік» з Южного. «Хімік» діючий чемпіон жіночої Суперліги.

Анна Жула – капітан команди «Університет-ШВСМ»: «Хіміком» нам важко буде боротися. Але ми налаштовані дуже серйозно, хочемо максимально показати свій найкращий результат. Не економити сили».

Чернігівська команда у новому сезоні виступатиме майже в тому ж складі. Зараз на перегляді у тренера два нових гравця.

Володимир Жула – головний тренер ВК «Університет – ШВСМ»: «Проблема багатьох команд в Україні – це зберегти склад. На 99% нам вдалось зберегти склад. Зовсім новеньких гравців у нас в цьому році не має. Але сподіваємось на двох гравців 2-го курсу, будемо підключати їх більше до команди. Ми ставимо максимальні завдання – виграти, але, якщо реально дивитись на склад команд Суперліги, то, зрозуміло, що основним завданням буде намагатись потрапити в четвірку».

UA: Чернігів

Теги: волейбол, спорт, «Університет – ШВСМ», UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект