Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Покриття слизької плитки в переході не можуть доробити, бо його постійно псують? (відео)

Покриття слизької плитки в переході не можуть доробити, бо його постійно псують? (відео)

В підземному переході біля «України» завершують нанесення поліуретанового покриття на підлогу.Підрядники кажуть, роботи залишилося десь на 2 дні. Проте вони затримуються, адже деякі містяни ігнорують загородження та псують покриті поверхні.

Віктор Іллюшко, представник підрядника: «Через псування поверхні, нам приходиться її переробляти. І переробляли ми її не один раз. А повністю перекрити перехід нам не дозволяють, хоча тут роботи на 4 дні».

Для зручності містян роботи вирішили проводити поетапно і не перекривати перехід повністю. Але люди ігнорують заборонні знаки, залишають сліди на поверхні та забруднюють плитку, яку потім доводиться відмивати.

Наприклад ділянку біля стометрівки переробляли вже 4 рази.

Підрядники закликають зрозумінням поставитися до тимчасових незручностей та не ходити по свіжому покриттю.

На покриття, яке наносять біля кожного виходу в підземці, дають гарантію 5 років. Температурний діапазон, при якому воно не втрачає своїх властивостей, від мінус 45 до плюс 160 градусів. Наносять його в декілька шарів.

Під час останньої наради в міськраді підрядники попросили аби до завершення робіт за переходом у нічний час наглядала «Муніципальна варта».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: перехід, підлога, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект