Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Нова українська школа: чи готові освітяни запустити реформу? (відео)


Home net

Нова українська школа: чи готові освітяни запустити реформу? (відео)

Стартували.

Освітяни Чернігівщини зробили перші кроки в реалізації реформи «Нової української школи». На обласній серпневій конференції обговорили пріоритетні завдання та вибрали траєкторію руху.Реформу в цілому впроваджувати готові, каже очільник освіти і науки в області Микола Конопацький. Продовжується робота по забезпеченню шкіл новими підручниками, змінюється освітнє середовище. Ключовим тут є підтримка та сприяння розвитку талантів кожної дитини.

Щоб запустити «Нову українську школу» потрібно було перенавчити педагогів. Обласне управління освіти і науки спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти працювали над перепідготовкою вчителів. Педагоги готові працювати за новими стандартами освіти. Ключовою позицією тут, наголосив Микола Конопацький, є увага і повага до дитини. Новий підхід передбачає партнерство і наставництво між учителями й учнями та підтримку дітей.

Починаючи з цього року, першокласники, які підуть до школи, будуть навчатися вже 12 років. Загалом же перетворення в галузі завершиться в 2030 році.

Інвестиції в молодшу школу на першому етапі йтимуть як з державного бюджету, так і з місцевих.

Очільники міста та області відзначили грамотами й подяками кращих працівників освіти. Відзнаки отримали педагоги і від обласної організації «Профспілки працівників освіти і науки» та профільного міністерства.

Вчителі позитивно сприймають освітню реформу.

Космонавтами в галузі освіти назвали на конференції тих вчителів, які будуть першопрохідцями в початкових класах. 1 вересня першокласники підуть до нової української школи.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нова українська школа, Микола Конопацький, педагоги, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект