Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Два місяці без зарплати лікарі у Городні (відео)Два місяці без зарплати лікарі у Городні (відео)

Два місяці без зарплати лікарі у Городні. У середу працівники лікарень отримали частину зарплати за червень, коли чекати решту – не знають. Борг сягнув вже майже 3 мільйонів гривень. Чому виникла затримка з виплатою та коли медики отримають зароблені гроші, знає Дар’я Янушкевич.Людмила Авраменко працює медсестрою в Городнянській центральній районній лікарні 30 років. Тут 2 місяці медикам не виплачують заробітну плату.

Людмила Авраменко, медсестра: «Я после отпуска 400 гривен получила смешно правда? Так и живем. Отпускные получила с задержкой, но вовремя. Конкретно никто ничего не обещают. Дают частями зарплату и все».

Борги по зарплаті в лікарні 1 мільйон 800 тисяч гривень. Лікарям частково виплачують гроші, але виплатити усі – немає змоги – розповіла головний лікар Ольга Ігнатенко.

Ольга Ігнатенко, головний лікар Городнянської центральної районної лікарні: «Нам в середньому в місяць надходить субвенції в місяць 1 мільйон 400, а нам необхідно 1 мільйон 700 тисяч і ось ці 300 тисяч кожного разу накопичуються і наразі що маємо то маємо. Ось 2 дні тому люди отримали зарплату за червень, наступний тиждень буде транш субвенції і вони отримають випускні і оздоровчі, частину за липень і зараз у нас потреба 1 мільйон 800».

В цій будівлі працює і центр первинної медико-санітарної допомоги. Тут так само медикам заборгували зарплати на 1 мільйон 28 тисяч гривень. Як тільки надходять гроші державної субвенції, зарплату частково виплачують.

Михайло Назаренко головний лікар Городнянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги: «медична субвенція в середньому складає 648 тисяч а фонд середньої заробітної плати 824 тисячі і вже 176 тисяч кожного місяця не вистачає лише для заробних плат і 20 % комнулаьні послуги та господарські потреби».

Торік дофінансування медичної галузі здійснювала райдержадімінстрація. Після створення тут об’єднаної громади, бюджет зменшився і грошей на виплату заробітних плат наразі немає.

Тетяна Захарченко, заступник голови райдержадміністрації: «У нас немає цих коштів, з 1 січня всі кошти пішли в міську раду. Хто мав дофінансовувати освіту, така ж ситуація була в освіті і нажаль в нас борги залишилися за електроносії. Тому що міськрада отримує все надходження, а коштів не виділяли не на енергоносії по школам ні на носії , ні зарплати персоналу частково виділяла а частково ні».

У міському бюджеті грошей на виплату зарплат лікарям також не вистачає.

Володимир Пінчук, начальник фінансового відділу Городнянської міської ради:
«Ми чекаємо безпосередньо додаткової дотації аби обрахувати наші можливості і спроможність допомогти фінансуванню закладів медичної освіти. Розподіл додаткової дотації обіцяють на вересень місяць».

UA: Чернігів

Теги: заборгованість, зарплата, лікар, Городня, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект