Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Мережу зливової каналізації на вулицях Могильова та Декабристів у Чернігові почали розчищати (відео)Мережу зливової каналізації на вулицях Могильова та Декабристів у Чернігові почали розчищати (відео)

Мережу зливової каналізації на вулицях Могильова та Декабристів у Чернігові почали розчищати. Сьогодні приїхали чотири машини з Києва, адже власної техніки, яка могла б упоратися із трубами такого масштабу, у місті немає. Із колектора почали викачувати воду. Як це було дивіться у сюжеті Діни Вонг.Так виглядав водостік на вулиці Декабристів, 23 липня. У зливовому колекторі тоді стояла вода після дощу 30 червня та 21 липня. Місцева жителька Ірина Супрун припускає: їхні оселі затопило водою через те, що систему водостоків достатньо не розчистили. Уже в серпні жителі вулиці самі спустилися до колектору, аби перевірити, наскільки він засмічений.

Ірина Супрун: «вона закапсульована на 70 відсотків, коли ми там були вчора там діаметр труби два метри, забруднено десь на метрі. Ми коли йшли там, провалювались в іл.,пісок. Як не спеціалісти, ми постановили, що на 70 відсотків засмічені труби».

Руслан Волок: «Критичне забруднення десь 50-60-70 см. Двохметрова труба. Є і побутове, є пісок, є щебінь. Все там: і трава, і, вибачте, помідори, і огірки».

Щоб розчистити колектор комунальне підприємство АТП 2528 звернулося до підрядників з Києва -фірм Пламбер та Технології Гідроочищення. У п’ятницю до Чернігова приїхали чотири машини зі спеціальним обладнанням.

Руслан Волок: «Це гідродинамічне обладнання, яке видає до шестисот 30 атмосферного тиск. Чим воно добре – розхід води не дуже великий. Це від 150 до 300 літрів у хвилину».

Вулиця Могильова у Чернігові. Наразі тут працює спецтехніка, яку чекали із Києва. Працівники викачують воду із колектора, аби зрозуміти наскільки він засмічений. Потім перейдуть до основного етапу робіт. Загальну вартість підрахують після їх завершення 1708.

Руслан Волок начальник КП «АТП-2528»:
«Повний об’єм роботи я зможу сказати, коли вони завершать. Скільки метрів, як, скільки вивезли, скільки витрачено води, під яким тиском, де, на якій конкретно ділянці працювали».

Цією трубою працівники викачують воду. Відрізок водостоку починаючи від вулиці Могильова та завершуючи вулицею Декабристів, а це приблизно 500 метрів зливової каналізації, планують повністю розчистити за шість-десять днів.

UA: Чернігів

Теги: зливова каналізація, ливнівка, вулиця Декабристів, Руслан Волок, АТП-2528, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект