Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Ремонт доріг триває. Коли завершать роботи на в’їзді в місто та вулицю Рокоссовського? (відео)Ремонт доріг триває. Коли завершать роботи на в’їзді в місто та вулицю Рокоссовського? (відео)

У Чернігові продовжується ремонт доріг, тротуарів та міждворових проїздів. Наразі закінчуються роботи на в’їзді в місто з боку Катерининської церкви.Начальник управління ЖКГ Ярослав Куц розповів, що вже встигли зробити та коли транспорт та чернігівці зможуть вільно пересуватися оновленою дорогою та тротуарами.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «На цьому тижні закінчуємо асфальтове покриття, починаємо встановлювати бар’єрне огородження та пішохідне огородження. Десь через тиждень-десять днів, в залежності від температури, будемо наносити розмітку на в’їзді. Тобто плануємо до 1 вересня закінчити роботи з капітального ремонту в’їзду по проспекту Миру».

Міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді 9 серпня порушив питання з приводу вулиці Рокоссовського, яка вже давно ремонтується, та попросив пришвидшити процес.

У свою чергу начальник управління ЖКГ запевнив, що роботи по вулиці Рокоссовського будуть завершені до 15 вересня. Наразі там йде облаштування тротуарів та розподільчої смуги.

Ремонт дороги по вулиці Савчука теж триває. З понеділка розпочнуть асфальтувати.

Містяни кажуть, що на сьогоднішній день вони задоволені станом доріг та тротуарів, які ремонтуються.

На сьогоднішній день продовжується ремонт тротуарів вздовж вулиці Мстиславська та Полуботка, там кладуть бруківку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: ремонт доріг, бруківка, Ярослав Куц, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект