Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » З понеділка почнуть асфальтування дороги на вулиці Олександра Молодчого (відео)З понеділка почнуть асфальтування дороги на вулиці Олександра Молодчого (відео)

З понеділка, 13 серпня, почнуть відновлювати асфальтне покриття на відрізку вулиці Олександра Молодчого від Шевченка до Савчука. Про це під час щотижневої наради в муніципалітеті повідомив директор «Чернігівводоканалу» Сергій Малявко.Роботи триватимуть близько тижня, після чого рух цією ділянкою дороги відновлять.

Нагадаємо, що там замінювали самопливний каналізаційний колектор діаметром 600 мм, який відпрацювавши свій термін експлуатації почав руйнуватися ще в січні 2018 року. Тоді ж на підприємстві прийняли рішення про ремонтні роботи. Поки тривало розроблення документації і дотримання всіх процедур на ділянці колектору по вулиці Молодчого сталося 5 провалів асфальтобетонного покриття дороги. Причиною руйнації було осипання верхньої частини труби колектору. Враховуючи загрозу для життя людей, рух цією ділянкою обмежили взагалі і почали аварійні роботи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: асфальтне покриття, Сергій Малявко, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект