Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чернігівська майстриня робить колекційні мініатюрні іграшки від 3 до 10 см (відео)Чернігівська майстриня робить колекційні мініатюрні іграшки від 3 до 10 см (відео)

Чернігівка Марина Блакитна робить мініатюрні іграшки. Для 5-сантиметрових каченят, ведмедиків та мишенят шиє одяг за індивідуальними мірками та крихитні шкіряні черевички з устілками. І відправляє їх «жити» в інші країни та на інші континенти. У майстрів колекційної мініатюри є свої авторські технології та творчі секрети – деякі з них Марина Блакитна привідкрила знімальній групі ЮА: Чернігів.Найменша іграшка, яку колись робила чернігівка Марина Блакитна – 3,5 сантиметри.

Вуса, які випадають у цих ідейних натхненників – їх двоє, Жора та Федір — Марина збирає.

Захоплення мініатюрною іграшкою виросло із дитячого заняття – шити лялькам одяг. На історичному факультеті Марина зацікавилась старовинним костюмом.

Зараз вона робить історичні костюми в мініатюрі, додає в них фантазійні та казкові деталі — і вдягає на крихітних звірят. Одну таку іграшку Марина робить мінімум тиждень.

Увесь одяг для іграшок Марина шиє вручну крихітними голками.

Найменша деталь іграшки – очі.

Стелажі з тканинами, контейнери і коробочки із крихітними ґудзиками та штучними квіточками, спеціальні інструменти – все це та авторські прийоми Марина збирала декілька років.

Починала Марина Блакитна з великих ведмедів.

Майстрів, які роблять колекційні мініатюрні іграшки, каже Марина, в Україні небагато, як і в світі.

На власні очі ми змогли побачити декілька іграшок Марини Блакитної. Решта «живе» в інших країнах та на інших континентах.

UA: Чернігів

Теги: Марина Блакитна, іграшки, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект