Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Новгороді-Сіверському мешканці вимагають знесення хліву для худоби, який просто під вікнами збудувала сусідка (відео)У Новгороді-Сіверському мешканці вимагають знесення хліву для худоби, який просто під вікнами збудувала сусідка (відео)

У Новгороді-Сіверському мешканці багатоквартирного будинку скликали збори. Вимагають знесення хліву для худоби, який просто під вікнами збудувала сусідка. Люди скаржаться на сморід та зіпсований вигляд прибудинкової території. Детальніше у сюжеті.У дворі будинку номер дев’ятнадцять по вулиці Залінійній зібрались мешканці шістнадцяти квартир. У цих людей конфлікт з жителькою сусіднього будинку – поруч з їхніми квартирами вона тримає худобу.

Світлана Шамрицька – жителька будинку №19 вулиці Залінійна міста Новгород-Сіверський (веде до сараю та показує): «Спочатку починала з маленьких забудов. Перший сарай добудувала. Облаштувала біля нашого будинку. Територію зайняла. Ми могли б тут самі щось побудувати. Там кролі, кури сидять та порося маленьке».

Вікна Юрія Болдирєва напроти хліва.

Юрій Болдирєв — житель будинку №19 вулиці Залінійна міста Новгород-Сіверський: «Тут же можна на цьому місці майданчик дитячий збудувати, посадити сад. Діти грають на асфальті, а тут ось таке. Мухи, щури, чого тут тільки немає. Дихати немає чим».

Жителі будинку №19 кажуть – просили сусідку прибрати сарай, проте вона не зважає.

Йдемо до Ніни Старосадченко за коментарем. Двері відчиняє донька.

Нам потрібна Ніна. Відповідь: Дівчата, я зайнята. Вона зайнята. Не може вийти. Нам треба якийсь коментар. — Без коментарів.

Ніна Старосадченко відмовилась від коментаря. Причину не пояснила.

Світлана Шамрицька: «Ми писали у міськраду. Нам дали відповідь – вона пообіцяла прибрати живність, а сарай буде для твердого палива. Яке ж тверде паливо? У нас газ».

Після відповіді міської ради, каже Світлана, минув місяць, худобу сусідка тримає досі — відправили повторне звернення. У дворі пані Ніни бачать працівників міської ради.

Віталій Сергієнко — начальник відділу житлово-комунального господарства Новгород-Сіверської міськради: «Поки остаточного висновку немає. Будемо вирішувати у правовому полі. Документів на дозвіл на будівництво немає. Коли буде прийняте рішення? Протягом місяця».

UA: Чернігів

Теги: хлів, Новогород-Сіверський, конфлікт, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект