Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У пункті перетримки тварин більше сотні собак (відео)У пункті перетримки тварин більше сотні собак (відео)

Таких собак, як цей англійський бульдог, у тимчасовому пункті перетримки тварин більше сотні. У всіх різні долі. Хтось народився вже без господаря і умовно звик до вільного життя, а хтось на собі відчув усі прояви людської жорстокості – від побиття до залишитися покинутим на вулиці, бо просто набрид.Голодне життя на вулиці не єдине, що об’єднує цих тварин. Вони всі хочуть знайти домівку, а разом з тим друга і хазяїна, якому слугуватимуть вірою і правдою багато років.

Тимчасово ж чотирилапі показують свою любов волонтерам, але через 20 днів, яким не знайдуть господаря, доведеться повернутися на вулицю, де вижити здатні не всі.

Тетяна Діденко, голова ГО «Крок до тварин»: «За перший місяць роботи пункту було прийнято 134 тварини. Зараз вже трошки більше – майже 170 тварин прийнято. Більше 35 тварин повернулися на попереднє місце перебування, а також більше 35 собак знайшли родину».

У пункт перетримки потрапляють собаки перш за все для стерилізації. У минулому місяці процедуру зробили більше півсотні тваринам. На це власне заклад і розрахований і фінансується це з міського бюджету. Але волонтери в силу своєї діяльності не відмовляють в допомозі і постраждалим тваринам, витрачають власні кошти чи благодійників. Собаки за ці два десятки днів, що тут знаходяться, отримують всю необхідну допомогу і люди зможуть забрати собі цілком доглянутих і здорових тварин.

Волонтери кажуть, що за той нетривалий період, що тварини знаходяться поруч з ними, стають їм рідними. Але залишити всіх у себе неможливо. І аби їх доля склалася щасливо, вони наприклад допомогли дитині навчитися відповідальності, чи стали комусь вірним другом на схилі років, їм шукають родини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: пункт перетримки тварин, собаки, безпритульні тварини, волонтери, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект