Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На вулиці Декабристів закінчують будівництво дороги (відео)На вулиці Декабристів закінчують будівництво дороги (відео)

На вулиці Декабристів велике оновлення. Тут закінчують прокладати дорогу, якої тут ніколи не було. До великої зливи, від якої потерпали мешканці цієї вулиці, яка проходить територією історичного Чорториївського рівчака, тут була звичайна ґрунтовка.Працівники дорожньої дільниці комунального підприємства АТП-2528 міської ради прокладає тут 607 метрів асфальтового покриття. Як повідомив його керівник Руслан Волок, це поточний ремонт, але вони роблять усе необхідне для того, аби життя мешканців вулиці стало більш зручним та комфортним.

Роботи затримують і ускладнюють різнорівневі шахти та комунікації проведені на вулиці в різний час без комплексного планування. На облаштування дороги витратять близько 2 мільйонів гривень. До фінішу залишилося 2 дні роботи, каже Руслан Волок. Але нова дорога проблему з підтопленням будинків у цьому рівчаку не вирішить, бо її корені значно глибші, впевнені мешканці і працівники підприємства.

Лише знесення гаражів, які на думку мешканців вулиці Декабристів є основною перепоною для каналізаційної системи, дозволить вирішити проблему з підтопленням їх будинків.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: вулиця Декабристів, дорога, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект