Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Сьогодні у Чернігові на навчальному полігоні провели Всеукраїнські змагання аварійних бригад (відео)Сьогодні у Чернігові на навчальному полігоні провели Всеукраїнські змагання аварійних бригад (відео)

Сьогодні у Чернігові на навчальному полігоні провели Всеукраїнські змагання аварійних бригад. До фіналу вийшли три команди з Дніпра, Хмельницького та Чернівців. Чернігів – організовував змагання. Лілія Мельник бачила, як це було.Події за вигаданим сценарієм, але зі справжнім вогнем і ризиком. Так, працівники аварійної служби газу відпрацьовують навички ліквідації пориву газопроводу. Щоб виглядало реалістично, завдання ускладнюють.

Травмованого – врятували, порив – ліквідували. Чи добре представники команди з Чернівців виконали завдання, вирішать експерти. Як діяти при газовому витіку , кажуть учасники, знають, навички відпрацьовують у реальному житті.

Всеукраїнські змагання аварійних служб проводять другий рік. Цього разу у фіналі зустрілись три команди з Чернівців, Хмельницького та Дніпра.

Всього учасники виконували три завдання : ліквідовували порив на поліетиленовому та сталевому газопроводі та загасити пожежу в приямку. На виконання давали годину.

UA: Чернігів

Теги: змагання, аварійні бригади, аварійна служба, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект