Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У дитсадку №14 ремонтують дах за новою для Чернігова технологією? (відео)У дитсадку №14 ремонтують дах за новою для Чернігова технологією? (відео)

Новий дах захищатиме чернігівський дитсадок №14 від проливних дощів. У цьому ДНЗ вже встигли замінити більшу частину покрівлі. Кажуть, більше чекати не було часу. Адже з кожною негодою вода потрапляла в середину будівлі.Світлана Дюба, вихователька-методистка ДНЗ №14: «Коли у нас дах був ще не відремонтований, то він дуже сильно протікав. Це було дуже величезною проблемою для нашого дошкільного закладу, тому що підтікала постійно стеля, в результаті чого з’являвся грибок, яким доводилося дихати нашим діткам і нашому колективу».

Технологію, яку застосували під час ремонтних робіт, називають унікальною для нашого міста. А ДНЗ №14 став експериментальним, розповіла представниця управління освіти.

Наталія Мисливець, заступниця начальника управління освіти: «Покрываем кровлю универсальной бесшовной напыляемой гидроизоляцией. Весь интерес в том, что тут происходит защита гидроизоляционным резиновым слоем не только ровной поверхности кровли, а и парапетов. То есть накрываются парапеты, задуваются все щели, выемки и это резина переходит в ковер».

Підрядник вже при умові виконання двох умов обіцяє, що оновлений дах має прослугувати до 25 років. Головне – правильно підготувати покриття і майстерно нанести гідроізоляцію.

Перевірку першими зливами покрівля вже пройшла. В дитсадку кажуть, що успішно.

Подібну технологію планують застосувати і під час ремонту даху у 34 школі, де також є підтікання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: дитсадок, ДНЗ №14, покрівля, дах, ремонт, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект