Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Нарада на 7 ранку. Навіщо Атрошенко збирав проектантів та комунальників (відео)

Нарада на 7 ранку. Навіщо Атрошенко збирав проектантів та комунальників (відео)

Літній сезон – час ремонтних робіт в місті. Через значну кількість яких наради в муніципалітеті починаються о 7-й ранку. Міський голова разом з комунальниками та проектантами обговорюють всі нюанси поточних робіт, аби вже о 8-й ранку всі будівельники були на своїх місцях.У цей вівторок під час наради обговорили питання вбиралень, які планують встановити на 3-х локаціях – на початку вулиці Музейної, біля драмтеатру та Антонієвих печер.

Тривають роботи і на Рокоссовського. Тут вже встигли оновити дорожнє полотно. Начальник управління ЖКГ пообіцяв, що всі роботи на цій вулиці завершать до кінця серпня. А от роботи працівникам, які займаються вулицями Полуботка та Шевченка, вистачать до середини вересня, зазначив Ярослав Куц.

Стосовно реконструкції Алеї Героїв, то міський голова дав розпорядження визначитися зі стилістикою фігур, якими планують прикрасити цей простір.

Обговорили під час наради не лише поточні роботи, а й можливі. Наприклад, якщо місто все ж піде на експеримент і закриє сміттєпроводи у будинках, які обслуговує ЖЕК-10, то потрібно буде закупити техніку та баки для відходів.

На сам кінець цієї частини наради, міський голова попросив аби йому озвучили реальні зарплати будівельників, які працюють в Чернігові. У міській раді вивчатимуть можливість їх підвищити.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, комунальники, «Дитинець»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект