Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Невдалий розворот: на вулиці Глібова колеса фури провалилися під асфальт (відео)SHOPTOYS

Невдалий розворот: на вулиці Глібова колеса фури провалилися під асфальт (відео)

10 липня на вулиці Глібова вантажний автомобіль провалився колесами під асфальт.Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції в Чернігові:
«Приблизно о 10:30 на лінію «102» надійшла інформація, що на дорозі провалився вантажний автомобіль. За попередньою інформацією, автомобіль провалився під асфальт через промоїну, яка була під асфальтним покриттям. Наразі на місці працює патрульна поліція, а також бригади МНС».

Автомобіль їхав із Черкас та доставляв вантаж одному з приватних підприємств.

Віктор Миколенко, водій фури: «Їду собі на фірму, везу питну водичку. Фірма займається продажем питної водички. Йду на розворот, розвертаюсь і все, машина в землі. Не встиг і злякатися».

Віталій Копистко, старший інспектор прес-служби управління патрульної поліції в Чернігові: «Водій пропустив вулиці, де йому потрібно звернути, для розвантажування товару на складі. Коли вже він зрозумів, що потрібно повернутися, знайшов місце для розвороту. І в момент розвороту, на віражі передні колеса самого тягача проїхали, а задні, де навантаження було більше, провалилися під асфальт».

За словами водія, фура не була перевантажена.

Віктор Миколенко, водій фури: «15 т вантажу і 16 т машини – це 31 т. Перегрузу немає. Можете перевірити. Поліція передивилась документи – все в порядку».

За попередньою інформацією поліції, фура в’їхала в місто без порушень.

На момент дорожньо-транспортної пригоди, вирішувалося питання, як вивільнити автомобіль з ями, адже ситуацію ускладнює те, що над місцем ДТП знаходяться лінії високої напруги.

Олексій Чалишев, заступник начальника оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України в Чернігівській області: «Все будемо робити по черзі. Зараз у нас перегрузка грузу до інших машин, потім відключення лінії електропередач, яка знаходиться над місцем події, далі підйом краном причепу чи фури та буксирування самого автомобіля».

Після того, як з місця аварії приберуть транспортний засіб, дорожні служби почнуть обстежувати дану ділянку дороги, аби встановити, що стало причиною провалу.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Теги: фура, провалився асфальт, аварія, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект