Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові створена робоча група з обстеження колектору (відео)У Чернігові створена робоча група з обстеження колектору (відео)

Каналізаційний колектор на території 29 гаражного коперативу у Чернігові обстежить спеціальна робоча група. 10 липня міський голова підписав розпорядження про її створення. Після цього проведуть експертизу і вирішать, що робити з колектором та гаражами.Каналізаційний колектор проходить через вулицю Декабристів, яку залило водою під час зливи 30 червня. Мешканці підозрюють, що труби могли бути замінені на менші за діаметром під час будівництва гаражів.

Дивіться також: Порятунок зливової каналізації: чернігівці викопали «скарби», які у зливу не пропустили воду (відео)

До комісії, яка обстежить колектор увійшли працівники комунального автотранспортного підприємства, проектних організацій, будівельники та архітектори. Начальник управління ЖКГ міста пояснює: «Ця робоча група напрацює пакет рішень і надасть міському голові, і тоді міський голова дасть доручення швидше за все, проектування і вже цей проект пройде експертизу і одним з питань буде, а що з гаражами? Або вони мають виконати цю частину робіт, яку буде запроектовано , або ми будемо вимушені подати у суд, а потім попросити звільнити земельну ділянку задля проведення робіт.

Обстежити ділянку комісія має до 20 липня.

UA: Чернігів

Теги: зливова каналізація, робоча група, ливнівка, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект