Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Постраждалі від зливи почали отримувати по 5000 гривень, з яких 3500 треба буде віддати на експертизу (відео)

Постраждалі від зливи почали отримувати по 5000 гривень, з яких 3500 треба буде віддати на експертизу (відео)

У понеділок зранку у міській раді чернігівці, які постраждали від зливи 30 червня, почали отримувати матеріальну допомогу. На сьогодні це 95 людей, більшість з них з Новозаводського району.На 2 поверсі в міській раді представники експертних організацій заключають угоди на проведення робіт з оцінки збитків нерухомого майна.

Віктор Всеволодович Скварський вже отримав 5 тисяч гривень матеріальної допомоги. У нього також постраждало майно, але він, каже, не звертатиметься до оцінщиків.

Але чимало людей, кому допомога експертів вкрай необхідна. За словами Григорія Годуна до відділу з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звернулося 109 чернігівців, які зголосилися проводити експертну оцінку, з них 11 пільговики – це інваліди війни, ветерани АТО, багатодітні родини.

Алевтина Ігорівна Сурабко також отримала матеріальну допомогу. І ось дізналася, що може розраховувати на безкоштовну оцінку збитки, оскільки вона інвалід.

За офіційними даними, тільки у Новозаводському районі люди написали більше 100 звернень, вручено 77 актів за місцем проживання, підготовлено 25 актів.

Повністю завершити експертні оцінки щодо збитків по комунальному сектору та приватній власності планується до 20 липня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: матеріальна допомога, експертна оцінка, збитки, негода, злива, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект