Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » «Зелена сцена» у стилі фольк (відео)

«Зелена сцена» у стилі фольк (відео)

Липнева «Зелена сцена» присвячена фольк-музиці.На свято Івана Купала заграв та заспівав київський гурт «Гуляйгород». Свого часу фольклористи подолали сотні кілометрів, щоб зібрати від носіїв традицій унікальні зразки. На фестивалях та мистецьких акціях вони діляться з глядачами музичними скарбами центральної України.

Організатори «Зеленої сцени» давно чекали на приїзд гурту в місто. «Гуляйгород» існує як автентичний гурт, так і електронний етно-проект «ДжіДжі», розрахований на молодіжну аудиторію. Чернігівці під час опитування забажали почути саме традиційну музику.

Хоча в репертуарі «Гуляйгород» немає пісень Сіверщини, але деякі учасники колективу ще студентами побували у нашому краї і познайомились з його пісенними традиціями.

Локація «Розмовник» також пройшла в етно-стилі. Історичний музей презентував нове видання – каталог музейної колекції традиційної вишивки Чернігівщини.

На святковому фольк-вечорі зібралось багато чернігівців, щоб послухати народні пісні, поспілкуватись, відкрити для себе щось нове та цікаве.

У серпні «Зелена сцена» завершує сезон. Чекаємо на зустріч із джазовими виконавцями.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: гурт «Гуляйгород», фестиваль «Зелена сцена», «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект