Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Куліч вручив поліцейським сертифікат на суму 300 тисяч гривень (відео)

Куліч вручив поліцейським сертифікат на суму 300 тисяч гривень (відео)

3-річницю створення Національної поліції в Україні святкують всі правоохоронці 4 липня. За цей час Нацполіція стала осередком реформ. Відбулася кардинальна зміна не тільки самої структури, а й роботи.Олег Апекунов, колишній командир спецпідрозділу«Грифон», зараз на заслуженому відпочинку. Та в 2014 році він і його побратими стали на захист країни. Був у Дебальцево та Краматорську.

Олег Флюгерт на схід країни не виїжджав, весь цей час працював у Чернігові. В поліції вже служить 15 років. Починав із молодшого сержанта. Зараз отримав спеціальне звання підполковника. Довгий час керував дільничними, вчив їх вчасно реагувати на заклики про допомогу. Поліцейський провів паралель між міліцією та поліцією. Каже, зараз людям в формі краще працювати.

Новий очільник патрульної поліції Андрій Думич каже, ця професія назавжди. Зізнається, переїхавши до Чернігова, ані трохи не пошкодував. Претензій до підлеглих немає. Ніяких змін в буденні справи патрульних не вносив також.

Кращих з кращих стражів порядку та ветеранів поліції вітало керівництво та представники влади. Вручали медалі, грамоти та подяки.

Едуард Альохін, начальник головного управління Національної поліції в області каже, зараз поліція має гарні показники в роботі. В області стало набагато безпечніше, а все тому, що змінився підхід до роботи.

Що стосується поліцейських, які брали участь в антитерористичній операції, таких наразі більше 1200 осіб, 67 з яких загинули.

Губернатор Черінгівщини Валерій Куліч вручив поліцейським Чернігівщини сертифікат на суму 300 тисяч гривень. Кошти порадив витратити на матеріально-технічне оснащення, яке потрібно поліцейським для забезпечення порядку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: поліція, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект