Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Літньому театрі та облраді просушують затоплені видання з бібліотеки ім. Короленка (відео)

У Літньому театрі та облраді просушують затоплені видання з бібліотеки ім. Короленка (відео)

З миру по нитці. Працівники Центрального парку культури та відпочинку і обласної ради допомагають обласній бібліотеці ім. Короленка врятувати затоплений книжковий фонд. Близько 30 тисяч книжок та архівних випусків газет намокли під час суботньої зливи. Серед них — газетні випуски, датовані роками Другої світової війни, збережені в єдиному екземплярі.Наталія Хольченкова – депутат міської ради, говорить: «Тут найкращі умови для того, щоб вони просушувались. Тут вітерець, холодок. Немає того палючого сонця».

На лавах у глядацькій залі Літнього театру розклали підшивки газет, які намокли під час суботньої зливи. Це архівні випуски, збережені в єдиному екземплярі.

Під час зливи в обласній бібліотеці Короленка намокли близько 30 тисяч книг. Люди вирішили об’єднатися для того, аби допомогти працівниками читальні врятувати книжковий фонд. На сушці є газети, видані ще за років Другої світової війни.

Працівники Центрального парку культури та відпочинку постійно перегортають сторінки, щоб вони краще просушувались. Перегортають і заодно підчитують. Вимальовується ціла історія. Доки одна партія газет підсихає, до театру привозять ще. Розкладають на вільні місця. Допомогти врятувати матеріали взялись і працівники обласної ради. Вони влаштували сушку на технічному поверсі приміщення.

Ольга Ванжула – начальник відділу інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю обласної ради пояснює, що вчора працівники бібліотеки передали їм 35 підшивок газет для просушки.

Інна Аліференко – директор обласної бібліотеки ім. Короленка каже, що їм потрібна фізична допомога. Зараз люди прийшли і допомагають. «Нам не вистачає рукавиць. Нам уже допомагають з транспортом, щоб всі книжки відвозити в організації які будуть їх просушувати».

Не забудьте обрати свій спосіб читати новини: Telegram, Twitter, Facebook, Google+

UA: Чернігів

Теги: злива, бібліотека Короленка, газетні архіви, збитки, книги, UA: Чернігів

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект