Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вулиці Десняка і Таранущенка в Чернігові потребують ремонту після суботньої зливи (відео)

Вулиці Десняка і Таранущенка в Чернігові потребують ремонту після суботньої зливи (відео)

2 дороги у Чернігові потребують ремонту після зливи, яка пройшла 30 червня. Таранущенка та Олекси Десняка. Там потік води змив асфальт і утворив ями. Наскільки серйозні пошкодження та чи виділятимуть гроші на відновлення цих доріг. Поки що пошкоджена частина дороги перекрита, а ями засипані.


Машини доїжджають до перехрестя і розвертаються назад. Люди аварійну ділянку обходять попід приватними будинками. Місцеві жителі кажуть: це доставляє незручності. Чекають, що асфальт відремонтують якомога швидше. За словами начальника управління ЖКГ міськради Ярослава Куца, обидві вулиці будуть ремонтувати.

90 відсотків асфальту в місті потребують капітального ремонту. Асфальт на вулицях Десняка і Таранущенка вже давно своє відпрацював. Зараз комунальники все прибирають і роблять поточний ремонт. Ярослав Куц говорить: скільки коштуватиме ремонт цих доріг поки що не рахували.
 
«Сівер-центр»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт дороги, злива, негода, «Сівер-центр»

Добавить в:


ЦентрКомплект