Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Читали Конституцію та пропонували поправки до законів: «літній читальний зал» у бібліотеці Короленка (відео)

Читали Конституцію та пропонували поправки до законів: «літній читальний зал» у бібліотеці Короленка (відео)

Отримати консультацію юриста, внести пропозицію поправок до законів, і все це ніби граючись, просто неба. Так пройшов черговий «літній читальний зал» в обласній бібліотеці, присвячений Дню Конституції.П’ятирічні вихованці дитсадка власними руками відтворюють 20-ту статтю Конституції України – про державні символи. Діти малюють державний прапор біля обласної бібліотеки імені Короленка. Так вони оформлюють черговий «літній читальний зал», який бібліотекарі присвятили Дню Конституції.

Запросили представників усіх поколінь – від дошколят до пенсіонерів. Люди похилого віку кажуть: щоб реалізувати статті Конституції, головне – праця всього суспільства.На цьому ж заході бажаючі могли отримати консультацію від центру безоплатної правової допомоги і навіть передати свої побажання до законодавців через головне управління юстиції.

Центр правової інформації діє в бібліотеці Короленка постійно, але літній читальний зал допоміг вивести його просто неба і зробити доступним кожному. Доповнили захід концертом та флешмобом «Чернігів читає Конституцію». Юристи тут не тільки вчили інших, а й самі вчилися – наприклад, нескладним ремеслам, як плетіння браслетів. «Літні читальні зали» «Під зеленими вітрилами» в бібліотеці імені Короленка проводять з понеділка по четвер, щоразу змінюючи тематику заходів.

«Сівер-центр»

Теги: бібліотека Короленка, День Конституції, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект