школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Біля П’ятницької церкви пройшла акція пам’яті і скорботи за жертвами Другої світової війни (відео)Біля П’ятницької церкви пройшла акція пам’яті і скорботи за жертвами Другої світової війни (відео)

«Кров людська – не водиця».

Акція з такою назвою відбулася сьогодні у Чернігові біля П’ятницької церкви. Приурочили її до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. 22 червня 1941 року почалася німецько-радянська війна.

Раїса Борщ – співорганізатор акції каже,що треба привертати увагу громадськості до цієї події.Вона сталася в 40-х роках минулого століття. Цього неможливо забути. В кожній родині є кого згадати, хто захищав свою рідну землю, свою Батьківщину, хто не повернувся з війни, хто повернувся інвалідами – з травмованими душами. І оці полеглі жертви, мільйони, мільйони людей – це як фантомний біль, вони кричать звідусіль. Ми чуємо, ми маємо чути ці голоси. Тому що тільки за два роки нацистської окупації нашої області загинуло 127 тисяч чоловік, 41 тисяча була забрана в рабство. А загалом тільки в лавах Червоної армії, це те, що можемо точно порахувати, під час Другої світової війни загинуло у боротьбі з нацизмом 134,5 тисячі людей.

«Сівер-центр»

Теги: жертви війни, Друга світова війна, нацизм, «Сівер-центр»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект