Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Подробиці вибуху на вулиці Механізаторів (відео)Подробиці вибуху на вулиці Механізаторів (відео)

Газова установка вибухнула в понеділок, 11 червня, близько 11 вечора у Чернігові в гаражі двоквартирного будинку. 51-річний власник квартири отримав опіки 45% тіла. У важкому стані його доправили до обласної лікарні. Детальніше у сюжеті.Двоповерховий будинок знаходиться на вулиці Механізаторів, де в понеділок, 11 червня, в гаражі вибухнув газовий балон. Від вибуху повилітали вікна і обсипалась цегла.

Світлана Старікова, сусідка: «Сиджу у дворі. Вже була 11 година вечора, вже ночі. І тут вибух, дуже сильний вибух, страшно, дуже страшно. І полум’я якесь, мені здалося, але то мабуть хвиля була. Ось і все. Полетіли штуки якісь страшні, залізні, лежали тут на самій дорозі. Потім почали збігатися люди. Будинок обсипався, вікна повибивало. Господаря «швидка» забрала. А як та що з постраждалим, не знаю. Взагалі, це було страшно, дуже страшно, люди подумали, війна почалась».

Віктор Куріка, житель вулиці: «Вибухнуло, коли я вже спав. В мене аж диван підскочив. Я так подумав, коли вибухнуло, що це у когось в гаражі. Або балон вибухнув, або котел».

51-річного власника помешкання у важкому стані доставили до опікового відділення обласної лікарні. Зараз чоловік перебуває у свідомості, розмовляти з журналістами відмовляється.

Віктор Яременко, завідувач опікового відділення обласної лікарні: «Хворий поступив біля 11-ї години в тяжкому стані. Зараз постраждалий знаходиться в тяжкому стані, але стабільний. Проводяться всі протишокові заходи. У чоловіка 45% опіків тіла, а саме опіки тулуба, обличчі і опіки дихальних шляхів».

Не йдуть на контакт і родичі постраждалого. Що спричинило вибух з’ясовують надзвичайники.

Олександр Івченко, помічник начальника Управління ДСНС в області з питань зв’язків із ЗМІ: «Вибухом зруйновано перекриття між першим поверхом та цокольними приміщеннями. Пошкоджено несучі стіни будівлі. За словами постраждалого, ввечері чоловік почув запах газу, що травив із газової установки автомобіля. Чоловік зняв його та поніс ремонтувати в гараж. Під час підкручування вентиля, стався викид газу з подальшим вибухом».

Поліція розслідує кримінальне провадження за статтею 270 Кримінального Кодексу України (порушення встановлених законодавством норм пожежної безпеки). Дії, які спричинили пожежу, що загрожує шкоду здоров’ю або людей, або майну, караються штрафом від 50 до 120 неоподаткованих мінімумів доходу громадян, або ж обмеженням волі на строк до 3 років.

Сюжет: «Сівер-центр»

Теги: вибух, вулиця Механізаторів, газова установка, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект