Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На пляж «Золотий берег» завезли першу партію піску (відео)На пляж «Золотий берег» завезли першу партію піску (відео)

Чернігів готується до відкриття пляжного сезону. 12 червня надійде перша партія кварцового піску для підсипки берегової лінії пляжу «Золотий берег». Про це повідомили на ранковій нараді у міського голови.Як повідомили на нараді роботи йдуть в плановому порядку. Встановлені додаткові відеокамери, планується замінити сміттєві баки на більші.

Крім цього, мають чітко визначити місця для паління, а також виставити попереджувальні знаки для тих, хто спробує заїхати на зелену зону. Поліція у цьому питанні обіцяє посприяти. Саме так копійкою навчатимуть людей берегти бюджетні кошти і цінувати працю інших.

А от щодо паркування, воно відбуватиметься лише за касовими чеками. Перевірити підприємців, які будуть опікуватися паркувальними майданчиками на наявність зареєстрованих касових апаратів, Владислав Атрошенко попросив фіскальну службу.

Як і планував міський голова, у цьому році для людей з обмеженими можливостями облаштують територію для відпочинку. Крім цього, їх будуть підвозити до Десни на спеціальному транспорті – на електрокарі.

Як запевнили посадовці, 188 тисяч гривень для купівлі електрокару вже є. Тож до офіційного відкриття, а воно заплановано на суботу, 16 червня, залишилися лічені дні. Хоча, як запевнив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Григорій Годун, водолази вже перевірили акваторію.

Крім пляжу на ранковій нараді обговорили ще низку пріоритетних завдань, які мають виконувати цього літа у Чернігові. Це темпи реконструкції Алеї Героїв, будівництво дитячого садочка на Масанах, ремонт Міського палацу культури та відпочинку, доріг, а також благоустрій території, які мають здавати під ключ, на цьому акцентував Владислав Атрошенко.

Контроль за якістю робіт та термінами їх виконання буде жорсткий, наголосив мер. При цьому для більш організованої роботи служб в літку наради проходитимуть о 7-й ранку. Крім цього, їх формат буде іншим.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: пляжний сезон, пісок, Золотий берег, нарада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект