Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Постраждалого в ДТП у Чернігові на вулиці Кільцевій хлопчика хочуть виписати з лікарні (відео)Постраждалого в ДТП у Чернігові на вулиці Кільцевій хлопчика хочуть виписати з лікарні (відео)

11-річного Ярослава Омельченка, якого 19 травня у Чернігові на вулиці Кільцевій збив позашляховик, хочуть виписати з обласної дитячої лікарні. Мати хлопчика впевнена: робити цього не можна, адже її син не одужав. Внаслідок ДТП він отримав, зокрема, перелом черепа.Дитина з 19 травня перебуває під наглядом медиків.

1 червня хлопчика перевели до обласної дитячої лікарні.

ДТП, в яку 19 травня потрапив Ярослав Омельченко, сталася у Чернігові на вулиці Кільцевій. Хлопчик їхав велосипедом, коли його збив позашляховик. Із травмою голови, зламаною рукою і саднами він опинився у реанімації. З моменту аварії минув майже місяць. Мати Ярослава говорить: її син ще не одужав, щоб виписувати його з лікарні.

Андрій Лісовський, завідувач неврологічного відділення обласної дитячої лікарні, де зараз перебуває травмований хлопчик, каже, що на даний час стан дитини такий, що потребує продовження лікування, але вже, можливо, в амбулаторних умовах. Тобто тривалий домашній режим, прийом медикаментів перорально, тобто через рот. І хлопчик вже сам проситься додому.

За словами Андрія Лісовського, стан Ярослава дозволяє йому лікуватися вдома. Але він може залишатися в лікарні.

«Сівер-центр»

Теги: Ярослав Омельченко, ДТП, вулиця Кільцева, «Сівер-центр»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект