Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » 32 сесія міської ради відбудеться на тиждень раніше, ніж зазвичай (відео)32 сесія міської ради відбудеться на тиждень раніше, ніж зазвичай (відео)

Наближається чергова 32 сесія міської ради. Її проведуть на тиждень раніше, ніж зазвичай, Серед іншого на сесії планують передати вкрадене і нещодавно знайдене погруддя Коцюбинського на баланс управління ЖКГ.
На розгляд депутатів внесено 24 питання.Серед іншого на сесії планують передати вкрадене і нещодавно знайдене погруддя Коцюбинського на баланс управління ЖКГ. Також розглянуть заяву Тетяни Бойко щодо виключення її зі складу виконавчого комітету міської ради.

Тетяна Бойко, член виконавчого комітету міської ради: «Моя подальша професійна діяльність не сумісна з зайняттям цієї посади. Тобто я пішла на це свідомо. І оскільки не хочу потрапляти в постійний конфлікт інтересів, то маю обирати і залишити займану посаду».

Також Тетяна Бойко додала, що основним її завданням на посаді було створення стратегії розвитку міста і цю місію виконано. А далі вона працюватиме, цитуємо, над однією з найважливіших реформ, які проводить держава.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: сесія, міська рада, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект