Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 13-ом жінкам із Чернігівщини (відео)Почесне звання «Мати-героїня» присвоїли 13-ом жінкам із Чернігівщини (відео)

Матерів-героїнь нагороджували у вівторок у Чернігівській облдержадміністрації. Цього разу їх було 13 і кожна з них народила і виховала щонайменше 5 дітей. Причому більшість матерів-героїнь із сільської місцевості.Чимало багатодітних родин так і залишаються жити у рідних селах та містечках. Наприклад, Людмила Миколаївна Сущик живе у Городнянському районі разом зі своїми синами. Працюють гуртом і в них все виходить.

Леся Анатоліївна Стеценко із села Удайці Прилуцького району також живе зі своєю сім’єю, в якій аж 6 дітей. Документи на звання «Мати-героїня» вона подала ще торік і ось тепер дочекалася визнання. Майже всі її діти зараз ходять до школи. Розлучатися, зізнається Леся Анатоліївна, буде непросто, але готова відпустити їх у доросле життя, щоб ті вибилися в люди.

Кожній матері-героїні вручили нагрудний знак та посвідчення до почесного звання, а також букет квітів.Сюжет телеканалу «Новий Чернігів», «Дитинець»

Теги: Мати-героїня, «Новий Чернігів»

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект